برنامه‌های استانی نیوبرانزویک

ویزای کانادا

  • صفحه اصلی / دسته بندی نشده / برنامه‌های استانی نیوبرانزویک
برنامه‌های استانی نیوبرانزویک

برنامه‌های استانی نیوبرانزویک

برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک (NBPNP)

نیوبرانزویک واقع در شمال شرقی Maritime است. این استان،  در کانادا تنها استان دو زبانه می باشد که ۳۰% از مردم آن به زبان فرانسوی صحبت می کنند در واقع زبان اول استان فرانسوی است. نیوبرانوزیک شهرهایی همانند فدریشن، سنت جان و مانکتون را در خود جای داده است.  برنامه ی مهاجرت استانی نیوبرانزویکNBPNP است.

متقاضیان مهاجرت به این استان  که مهارت ها و سابقه ی کار مد نظر را داشته باشند، می توانند از طریق برنامه ی NBPNP، سرتیفیکیت انتخاب استانی نیوبرانزویک را دریافت نمایندتا بتوانند از طریق آن موفق به کسب اقامت دائم کانادا شوند.

برنامه استانی بریتیش کلمبیا

NBPNP درخواست ها را در یکی از گروه های زیر پذیرش می نماید:

  • برنامه ی بازار کار اکسپرس اینتری (Express Entry Labour Market Stream)
  • برنامه ی نیروهای متخصص با حمایت خانواده (Skilled Workers with Family Support)
  • برنامه ی نیروهای متخصص با حمایت کارفرما (Skilled Workers with Employer Support)
  • برنامه ی کارآفرینان دارای مدرک ارشد و دکترا (Post-Graduate Entrepreneurial Stream)
  • برنامه ی کارآفرینان (Entrepreneurial Stream)

توجه: دولت نیوبرانزویک برنامه ی آزمایشی جدیدی به نام برنامه ی Succession Connect راه اندازی کرده است برای اشخاصی که تازه وارد استان می شوند از طریق آن بتوانند  کسب و کار خود را در نیوبرانزویک راه اندازی نمایند. اطلاعات بیشتر هنگام اعلام برنامه آزمایشی در این صفحه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

برنامه ی بازار کار اکسپرس اینتری

برنامه ی استانی جدید (NBPNP) برنامه ی بازار کار اکسپرس اینتری خود را راه اندازی و اعلام کرده است. این برنامه  NBPNP این امکان را می دهد تا از سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری فدرال برای برطرف کردن نیازهای جمعیتی و نیازهای خاص بازار کار استفاده نماید. این برنامه طبق مدل اظهارنامه ی علاقمندی به مرحله اجرا می رسد.

برنامه ی نیروی متخصص با حمایت خانواده

در این برنامه تقاضای افرادی مورد پذیرش قرار میگیرد که در نیوبرانزویک سابقه کار و روابط خانوادگی نزدیکی در استان داشته باشند.

برنامه ی نیروی متخصص با حمایت کارفرما

در این برنامه به تقاضای افرادی رسیدگی می شود که یک امنیت شغلی یعنی پیشنهاد کار دائم و تمام وقت از یکی از کارفرمایان نیوبرانزویک داشته باشند.

برنامه ی کارآفرینی در مقطع ارشد و دکترا

در این برنامه استان نیوبرانزویک نیز درخواست هایی بررسی می شود که از یکی از موسسات آکادمیک معتبر در نیوبرانزویک فارغ التحصیل شده باشند و اینکه بخواهند کسب و کار جدیدی را شروع یا مشغول به کار باشند.

برنامه ی کارآفرینی

در این برنامه کار آفرینی نیز  درخواست هایی در اولویت رسیدگی قرار دارند که قصد مالکیت و مدیریت فعالانه ی کسب و کاری در نیوبرانزویک را داشته باشند. متقاضیان باید توجه داشته باند یک سرمایه گذاری مالی در کسب و کار داشته باشند.

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، لطفا فرم های ارزیابی را تکمیل کنید.