ویزای تجاری کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

ویزای تجاری کانادا

ویزای تجاری کانادا

ویزای تجاری کانادا

اقامت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

اگر تاجر یا مدیری قصد مهاجرت به کانادا از راه سرمایه‌گذاری را دارند، دولت‌های فدرال و استانی کانادا، برنامه‌های زیادی را تدارک دیده‌اند که می‌توانید از طریق آنها به کانادا مهاجرت کنید. کانادا قصد دارد افرادی که توانایی بالایی برای کمک به اقتصاد کانادا را دارند از طریق برنامه های مهاجرت تجاری و سرمایه گذاری و کار افرینی به این کشور جذب کند . هدف از این برنامه هاتوسعه ی اقتصادی و بهبود بازار کار کشور ازطریق جذب سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و افراد خوداشتغال در خارج از کانادا است که دارای سرمایه ی کافی برای فعالیت اقتصادی، بینش قابل توجه در کسب و کار و مهارت‌های کارآفرینی هستند.

علت سرمایه گذاری در کانادا

 • کسب درآمد
 • کاهش ریسک
 • فرآیند آسان

کسب درآمد

از خواسته‌های هر سرمایه گذار هزینه های پایین و سود بالا است. این دو فاکتور در کانادا محقق می شوند . کانادا با در دست داشتن بازار غیر موازی و فضای مالیاتی شکست ناپذیر، موقعیت رشد برای سرمایه گذاران در سراسر جهان را فراهم می‌کند.

کاهش ریسک

کانادا به دلیل  پایداری سیاسی و بانکداری مطلوب و فساد کم، یکی از پایدارترین فضاهای کلان اقتصادی را ارائه می‌کند که بسیار مورد توجه سرمایه گذاران است. در سال ۲۰۱۹، سرمایه گذاری خارجی در کانادا با رشد ۱۸.۶٪ افزایش داشت که ۴۲.۵٪ بیشتر از میانگین ده سال اخیر بوده است.

فرآیند آسان

رشد و توسعه کسب و کار خود بحث بر انگیز است اما سرمایه گذاری در کانادا اینگونه نیست. کانادا جزء۱۰ کشوری است که استارت کسب و کار در آن آسان است. مشاوران و وکلای با سابقه ما  ابزار مورد نیاز شما برای توسعه یا تاسیس کسب و کار خود در کانادا را در اختیار دارند. که شما می توانید با کمک انها فرم ارزیابی را تکمیل و سفر خود را آغاز کنید.

ویزای تجاری

تفاوت ویزای سرمایه‌گذاری (ویزای تجاری) با ویزای کارآفرینی؟

 • مهاجرت از طریق کارآفرینی

کانادا  اقتصادهایی با بیشترین پذیرش کسب و کار در جهان را دارد  که همین امر باعث شده که در ان ایده های توسعه کسب و کار جدید ایجاد شود و این کشور را بسیار فعال کند . اگر به عنوان یک کارآفرین قصد مهاجرت به کانادا را دارید  دولت کانادا و همچنین برخی استان های خاص، گزینه های جذابی ارائه کرده اند. در روش مهاجرت کارافرینی کانادا، پس از ورود به کانادا ملزم به راه اندازی کسب و کار خواهید بود.

 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کانادا

با توجه به دارایی خالص، توانایی و تمایل شما برای سرمایه گذاری در کانادا، مهارت های مدیریتی و فراست شما در کسب و کار، سرمایه گذاری در کانادا می تواند مسیری برای اخذ اقامت دائم باشد. اگر به دنبال سرمایه گذاری در اقتصاد کانادا هستنید، دولت کانادا و  برخی استان های ان گزینه های جذابی ارائه کرده اند. در روش سرمایه گذاری نیازی به راه اندازی کسب کار پس از اخذ اقامت را ندارید

صنایع قابل توجه برای سرمایه گذاری در کانادا (ویزای تجاری)

 • فناوری

کانادا علاقه مند است که بزرگترین کشور های دنیا را که دارای استعدادهای خلاقی است را به خود جذب کند. متخصصان پروفشنال در حیطه ی فناوری در کانادا، بزرگترین شرکت‌های فناوری در دنیا را به خود جذب کرده اند متعهد بودن کانادا نسبت به توسعه و جذب استعداد، حمایت از نوآوری و هزینه‌های پایین کسب و کار در این حیطه  درآمد زایی شرکت‌های فناوری را آسان کرده است.

 1. ۶۵۰ هزار فرصت شغلی
 2. زمینه‌هایی همچون: توسعه نرم افزار، هوش مصنوعی و امنیت سایبری
 • تولید پیشرفته

صنعت تولید پیشرفته کانادا که شامل زمینه‌های روباتیک، چاپ سه بعدی و فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌شود، از یکی از بهترین فضاهای تحقیق و توسعه در جهان بهره می برد. کانادا کشوری پیشرو در یکپارچه‌سازی سامانه‌ها، هوش مصنوعی، حسگرها، دید ماشینی و اتوماسیون به شمار می‌رود که راهکارهای یکپارچه‌سازی صنعت ۴.۰ در عملیات‌های ساخت را تسهیل می‌کند.

 1. ۱.۷ میلیون فرصت تولید
 2. طرح هایی مثل : خودروسازی، دستگاه‌ها و تجهیزات، مواد شیمیایی
 • منابع طبیعی

حدود نیمی از شرکت‌های استخراج و اکتشاف معادن دنیا در کانادا هستند . کانادابا حد اکثر میزان تولید نیرو به عنوان ششمین کشور جهان شناخته شده است. کانادا به دلیل داشتن منابع طبیعی فراوان و  دسترسی بازار جهانی و تعهد به فناوری‌های پاک، یکی از بهترین مکان‌ها برای سرمایه‌گذاران در این حوزه است.

 1. بیش از ۱.۷ میلیون کاریابی
 2. زمینه‌هایی چون: نفت و گاز، مواد معدنی و آهن، صنعت جنگل
 • سرگرمی و رسا                                                                                                                                یکی از خلاقانه‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین‌ها در جهان صنعت سر گرمی و رسانه کانادااست. کانادا با پر فروش‌ترین بازی‌های ویدئویی و آثار برجسته هالیوودی، سابقه بالا و درخشانی در این حیطه داشته است. کانادا با تولید بازی‌های ویدئویی، جلوه‌های بصری و انیمیشن کشوری پیشرو است  و یکی از بهترین انتخاب های سرمایه‌گذاران برای افزایش کسب و کار خود در این حیطه است.
 1. ۲۲۰ هزار فرصت شغلی
 2. زمینه‌هایی همچون: جلوه‌های بصری و انیمیشن، بازی‌های ویدئویی و فیلم و تلویزیون
 • کشاورزی تجاری

صنعت غذایی و کشاورزی کانادا از منابع طبیعی فراوانی بهره‌مند است که شامل زیستگاه‌های گوناگون گیاهان و حیوانات است. سازندگان خوراک و کارخانه‌داران در کانادا از هزینه‌های کسب و کار پایین، بازارهای صادراتی در دسترس و فناوری‌های پیشرفته در کشاورزی بهره می‌برند.

 1. ۲.۳ میلیون فرصت شغلی
 2. زمینه‌هایی همچون: تولید محصولات کشاورزی و دامداری، فرآوری خوراک و نوشیدنی
 • فناوری پاک

کانادا قصد دارد تا اقتصاد خود را به یک اقتصاد با آلودگی پایین تبدیل کند و با همکاری سهامداران و حوزه‌های قضایی در کشور و در سراسر دنیا، فناوری‌های خلاقانه سالم و رقابتی را به بازار آورده است. این کشور به دلیل هزینه‌های تحقیق و توسعه پایین و  متخصصان حرفه‌ای، منابع طبیعی فراوان و حمایت از نوآوری، برای توسعه صنعت فناوری پاک بسیار جذاب است.

 1. ۱۸۳ هزار فرصت شغلی
 2. طرح هایی چون: تولید محصولات کشاورزی و دامداری، فرآوری خوراک و نوشیدنی
 • علوم زیستی

کانادا با علوم زیستی و روش های مراقبت سلامت با کیفیت آن شناخته می‌شود. کانادا خواهان بسیاری از متخصصان حرفه‌ای در حوزه علوم زیستی در انواع رشته ها است. این کشور با موسسات آکادمیک تراز اول، شبکه‌های گسترده تحقیقاتی و هزینه‌های پایین، فضایی نوآورانه برای شرکت‌های علوم زیستی اماده ساخته است.

 1. ۹۰۰ شرکت سلامت و علوم زیستی
 2. زمینه‌هایی همچون: داروسازی، فناوری پزشکی و کارآزمایی بالینی