جزئیات وبلاگ

مهاجرت به کانادا

شرایط لازم برای اخذ ویزای تجاری کانادا

شرایط لازم برای اخذ ویزای تجاری کانادا

شرایط لازم برای اخذ ویزای تجاری کانادا

چنانچه از آن دسته افرادی هستید که می خواهید در کشور کانادا کسب و کار خود را گسترش دهید و یا در زمینه شغلی به پیشرفت برسید، برای این مهاجرت نیاز به دریافت ویزای تجاری دارید.دریافت ویزای تجاری کانادا برای کسانی مناسب است که می خواهند به منظور ارتقا در زمینه شغلی خود به صورت های مختلف مانند ثبت شرکت، سرمایه گذاری در زمینه های گوناگون، استارت آپ و … به کشور کانادا مهاجرت کنند. در این صورت بهترین و مناسب ترین راه مهاجرت برای این افراد، مهاجرت کاری و اخذ ویزای تجاری کانادا است.

با اخذ ویزای کاری کانادا شما مجاز به انجام چه فعالیت هایی در این کشور می شوید؟

در صورتی که شما بتوانید مجاز به دریافت ویزای کاری کانادا شوید می توانید به خرید و فروش انواع کالاهایی بپردازید و از انواع خدمات کانادا استفاده کنید.البته این امکانات در صورتی است که شما از آنها برای انجام امور کسب و کار مشخصی استفاده کنید.پس از اخذ ویزای کاری کانادا می توانید برای ارائه انواع کالا و خدمات گوناگون به شرکت های کانادایی سفارش دریافت کنید.همچنین اجازه حضور در انواع نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها، همایش های تجاری نیز به شما داده می شود.علاوه بر این می توانید خدمات پس از فروش را به دیگر خدمات خود اضافه کنید.

شما حتی می توانید از طریق شرکتی در خارج از کشور کانادا آموزش های لازم را ببینید و می توانید به افراد کانادایی که به عنوان کارمند مشغول فعالیت هستند آموزش دهید.

شرایط لازم برای اخذ ویزای تجاری کانادا

نوعی دیگر از ویزا ها وجود دارد که در آن فرد می تواند یک اقامت کوتاه مدت که معمولا ۶ ماهه می باشد، دریافت کند.به این نکته توجه داشته باشید که در این ویزا به فرد اجازه کار در هیچ شرکتی داده نمیشود.این افراد تنها اجازه شرکت در جلسه های کاری را دارند.همچنین می توانند آموزش های لازم را ببینند و یا به دیگران آموزش دهند.علاوه بر این امکان امضای توافق نامه نیز به این افراد داده می ود.نام ویزای مربوطه The Business Persons و Business Delegations می باشد.

شرایط دریافت ویزای تجاری کانادا

در قدم اول لازم است گذرنامه ی شما حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد.هیچ گونه سوء پیشینه و سابقه های کیفری که به امور تجارت مربوط باشد نباید در پرونده فرد وجود داشته باشد.یکی از مهم ترین شروط دریافت ویزای تجاری کانادا متقاعد کردن آفیسر مهاجرتی است.در این زمان شما موظفید آفیر مهاجرتی مربوطه را به گونه ای قانع کنید که بعد از به اتمام رسیدن اعتبار ویزای کاری تان به کشور و وطن خود با خواهید گشت.شما باید با توجه به مدت زمانی که قرار است در کانادا حضور داشته باشید و امور و اهدافی که قرار است انجام دهید، مبلغی را به این عنوان که نشان دهد شما تمکن مالی لازم را دارید، با مدرک ثابت کنید.

رد درخواست ویزای تجاری کانادا

زمانی که نتوانید هر یک از شرایط فوق را انجام دهید درخواست شما رد خواهد شد.البته برخی افراد به دلایل وضعیت سلامتی فرد متقاضی و برخی موارد امنیتی در خواستشان رد می شود.

 

 

 

بیشتر بخوانید :

 FSWP به چه معناست؟

علل برگزاری انتخابات زودهنگام کشور کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *